Strona główna » Legionovia reaguje na brak punktów – zmiana trenera w Legionowie!

Legionovia reaguje na brak punktów – zmiana trenera w Legionowie!

0

Fot. Legionovia Legionowo

Legionovia Legionowo to zespół, który jeszcze niedawno grał w drugiej lidze. Teraz, po 3 kolejkach znajduje się na ostatnim miejscu w I grupie 3 ligi. Zarząd zareagował i zwolnił trenera Marcina Woźniaka, który selekcjonerem I zespołu był od 23 czerwca bieżącego roku.

Oprócz sparingów, w których Legionovia zaprezentowała się w miarę dobrze, trener Woźniak nie ma czym się pochwalić. W pierwszych trzech meczach 3 ligi zdobył okrągłe 0 punktów z zespołem.

Zaczęło się od sensacyjnej porażki z Concordią Elbląg 0:3. Elblążanie słynęli w tamtym sezonie z tego, że pod koniec umieli zaskoczyć. Wygrali bowiem z Bronią, Mławianką, rezerwami Legii – mimo dobrej końcówki sezonu mieli spaść do IV ligi. Tak się nie stało, bowiem Sokół Ostróda ogłosił upadłość, więc Concordia zastąpiła jego miejsce w 3 lidze. Po tym spotkaniu Legionovia przegrała z Mławianką Mława 0:3, a następnie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki również 0:3. Legionovia mogłaby się bronić tym, że to bardzo mocne zespoły, ale nie przekonuje to kibiców, którzy chcą zespół z Legionowa ponownie w 2 lidze.

Niedługo po zwolnieniu trenera Woźniaka klub ogłosił nowego selekcjonera – został nim Marcin Broniszewski, który w swojej karierze ma m.in. pracę w Górniku Łęczna, Widzewie Łódź, Wiśle Kraków czy Zagłębiu Sosnowiec. Być może to właśnie on podniesie Legionovię z dołka i powalczy o awans do II ligi. Nowy trener szansę na pokazanie się i zdobycie zaufania kibiców będzie miał w środę, 23 sierpnia w meczu wyjazdowym z Pilicą Białobrzegi.


Fot. Wisła Kraków

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *