Strona główna » HIT 3 LIGI | LECHIA – ŚWIT | ZAPOWIEDŹ

Równo w niedzielne południe wybrzmi gwizdek rozpoczynający prawdziwy hit 3 ligi – lider Lechia Tomaszów Mazowiecki zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Lechia Tomaszów, czyli obecny lider I grupy ma na koncie 28 punktów, czyli na tę chwilę 4 punkty przewagi nad drugim GKS Bełchatów. W rozgrywkach spisują się rewelacyjnie, przegrali tylko raz – z Wartą Sieradz i raz zremisowali. Na koncie tomaszowian jest więc 9 zwycięstw, ostatnie mecze to zwycięstwo
z Legionovią Legionowo 2:1 i zwycięstwo z Mławianką Mława również 2:1. Lechia Tomaszów Mazowiecki na swoim stadionie zdobyła komplet punktów.

Świt Nowy Dwór zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów, więc do liderującej Lechii ma 5 punktów straty. To jedyna niepokonana drużyna I grupy, wygrali 6 razy i aż 5 zremisowali. Ostatnie mecze Świtu to zwycięstwo z Mławianką Mława 3:2 i zwycięstwo z rezerwami Legii Warszawa 2:1.

Oba te zespoły spotykały się ze sobą szesnastokrotnie. Pięć razy triumfowała Lechia, siedem Świt a 4 mecze zakończyły się podziałem punktów. Ostatni mecz Lechia – Świt to wygrana tomaszowian 1:0.
Liczymy, że będzie to dobre spotkanie na miarę hitu 3 ligi, zarówno na trybunach jak i na boisku.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *