Strona główna » 3 LIGA GRUPA I – Pogoń Grodzisk Maz. – Legia II Warszawa

3 LIGA GRUPA I – Pogoń Grodzisk Maz. – Legia II Warszawa

0

Już o 15:00 mecz na szczycie 3 ligi grupy I – Pogoń Grodzisk Mazowiecki podejmie rezerwy Legii Warszawa. Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania!

Pogoń Grodzisk Mazowiecki to drużyna, która w ligowej tabeli znajduje się na najniższym stopniu podium i jest jednym z kandydatów do awansu. Na swoim koncie ma 18 punktów, do liderującej Lechii Tomaszów Mazowiecki traci 4 punkty. Ostatnie mecze nie są optymistyczne dla kibiców, bowiem Pogoń w dwóch ostatnich meczach zremisowała – 3:3 z Olimpią Zambrów i 2:2 z Jagiellonią II Białystok. Na 9 meczów 3 zremisowała a 1 przegrała – był to pierwszy mecz sezonu. Do tej pory Pogoń jest niepokonana.

Legia II Warszawa znajduje się aktualnie na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Do lidera traci 7 punktów. Rezerwy Wojskowych 27 września pokonały sensacyjnie Ruch Chorzów 3:2 w 1/32 Finału Pucharu Polski, więc są naprawdę mocną drużyną. Na 8 meczów 1 przegrała i trzy zremisowała. Legię czeka jeszcze zaległe spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Ostatni mecz oprócz pucharowego to wygrana z Unią Skierniewice 2:1 i dwa remisy – po 1:1 z Pilicą Białobrzegi i Mławianką Mława.

Oba te zespoły coś łączy – przegrały tylko raz, w dodatku z tą samą drużyną – obecnym liderem Lechią Tomaszów Mazowiecki. Sędzią spotkania Pogoń – Legia II będzie Piotr Chojnacki z… Warszawy. Początek spotkania o 15:00.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *