Strona główna » Zapowiedź meczu Avia Świdnik – Wieczysta Kraków

O 17:00 rozpocznie się hitowe spotkanie w IV grupie III ligi, Avia Świdnik podejmie Wieczystą Kraków!

Avia Świdnik to niewątpliwy kandydat do awansu, sezon temu się nie udało, więc teraz świdniczanie wzmacniają się i pokazują, że to właśnie oni chcą się dostać do II ligi. Czy pomoże im w tym Patryk Małecki ściągnięty ze Stali Rzeszów?
Świdniczanie zajmują aktualnie 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów – rozpoczęli sezon od wygranej z Orlętami Radzyń Podlaski, potem zwycięstwo z KSZO Ostrowiec i Unią Tarnów aż w końcu pierwsza porażka w sezonie z Wisłoką Dębica.

Wieczysta Kraków to kolejny kandydat do awansu – głównie dlatego, że klub śpi na pieniądzach a w swojej kadrze posiada wiele wielkich nazwisk. Po internecie krąży również informacja, że Jacek Góralski jest bliski przejścia do Wieczystej.
Krakowianie znajdują się na 3. miejscu w tabeli, sezon rozpoczęli od sensacyjnej porażki z beniaminkiem Karpatami Krosno, ale potem już z górki. Zwycięstwo z Wiślanami, Garbarnią i Chełmianką dało im łącznie 9 punktów i mogą się cieszyć z ostatniego miejsca podium, ale zapewne czuć niedosyt.

Oba te zespoły spotkały się ostatnio w poprzednim sezonie, górą była Avia wygrywając 2:1, wcześniej natomiast padł remis. Czekamy na to hitowe spotkanie!

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *