Strona główna » Zapowiedź meczu GKS Bełchatów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Zapowiedź meczu GKS Bełchatów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

0

O 17:00 rozpocznie się równie ciekawe spotkanie jak Victorii z Lechią, bowiem GKS Bełchatów, beniaminek rozgrywek zmierzy się z drużyną Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

GKS Bełchatów raczej nie powinien dziwić swoją pozycją w tabeli mimo, że to beniaminek. Są wiceliderem tuż za Lechią Tomaszów Mazowiecki i jest jednym z trzech zespołów w całej 3 lidze z kompletem punktów po 4. kolejkach (Lechia, GKS i Vineta). W czterech meczach jakie do tej pory rozgrywał, GKS wygrywał zawsze różnicą jednego gola. 1:0 z Pelikanem, 2:1 z Bronią, 1:0 z Concordią i 4:3 z Mławianką. To jeden z kandydatów do awansu, ale jak wiadomo – to jest piłka, więc wszystko może się zdarzyć. Spotkanie ze Świtem jest dla GKSu bardzo ważne, bowiem nowodworzanie również znajdują się w czubie tabeli.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zajmuje obecnie 4 pozycję w tabeli z dorobkiem 10 punktów, tak jak 3 inne zespoły. Trzy razy wygrał i raz zremisował – rozpoczął od wygranej z Wartą 2:1, potem zwycięstwo z GKS Wikielec 3:1, z Legionovia Legionowo w derbach 3:0 i w końcu środowy remis z Jagiellonią II Białystok 2:2. Dla Świtu również jest to bardzo ważne spotkanie w walce o awans – ewentualna wygrana przybliży nowodworzan do pozycji lidera.

Ostatnio GKS i Świt mierzyli się ze sobą w 2005 roku, w Fortuna I lidze. GKS wygrał wtedy 4:1. Czekamy na to spotkanie z niecierpliwością!
Transmisja PPV na stronie GKS Bełchatów.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *