Strona główna » Zapowiedź meczu Victoria Sulejówek – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Zapowiedź meczu Victoria Sulejówek – Lechia Tomaszów Mazowiecki

0

O 15:00 arcyciekawe spotkanie w I grupie III ligi! Beniaminek Victoria Sulejówek zmierzy się ze stałym bywalcem i liderem tabeli – Lechią Tomaszów Mazowiecki!

Victoria Sulejówek sezon 2023/2024 rozpoczęła świetnie jak na beniaminka, bowiem jeszcze nie przegrała żadnego meczu! Odniosła 3 zwycięstwa i raz podzieliła się punktami. Ostatnio wygrała na wyjeździe z ŁKS Łomża 2:1, zremisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1 i wygrała z Unią Skierniewice 1:0. Patrząc na terminarz Victorii nie jest on wcale taki łatwy jak dla beniaminka, a mimo wszystko zdołała uzbierać 10 punktów. Znajduje się na 6 pozycji w tabeli, ma tyle samo punktów co Pogoń, Świt, Legia II i GKS Bełchatów, ale gorszy bilans bramkowy.

Lechia Tomaszów Mazowiecki zaskakuje nie po raz pierwszy – tym razem po 4. kolejkach znajduje się na pozycji lidera ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów – 4 mecze, 4 zwycięstwa – kibice nie mogli wymarzyć sobie piękniejszego wejścia w sezon. Lechia jeśli chodzi o terminarz również nie miała łatwo, bowiem pierwszy mecz to wyjazd do Grodziska, w którym jednak wygrała 1:0. Potem zwycięstwa kolejno z Legią II Warszawa 4:2, ŁKS Łomża 2:1 i Pelikanem Łowicz 1:0. Tak jak już wspomnieliśmy jest liderem, za nią GKS Bełchatów identycznym dorobkiem punktowym, ale gorszym bilansem bramkowym. Lechia to jeden z trzech zespołów w całej trzeciej lidze, który ma komplet punktów po 4. kolejkach (Lechia, GKS Bełchatów i Vineta Wolin).

Na spotkanie Victorii z Lechią czekamy z niecierpliwością! Transmisja na kanale uSports na YouTube.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *