Strona główna » Zapowiedź meczu Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik

Zapowiedź meczu Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik

0

Nie w sobotę, nie w niedzielę, a już w piątek czeka nas hit kolejki w grupie IV. Kto faworytem?

Co prawda oba zespoły do tego meczu przystępują po porażkach z dużo niżej notowanymi rywalami, ale nie wolno zapominać, że wciąż mówimy o dwóch jakościowych kadrach.

Siarka nadspodziewanie dobrze rozpoczęła trwający sezon, choć uczciwie trzeba przyznać, że nie mierzyła się z drużynami ze ścisłej czołówki. Warto jednak pochwalić całą defensywę Siarki, bo do do tej pory straciła zaledwie 4 gole. Duża w tym zasługa Hieronima Zocha, który po kilku latach przerwy wrócił do Tarnobrzega i między słupkami spisuje się bardzo dobrze. W ataku trzeba uważać na młodzieżowca Kacpra Prusińskiego, który ma na swoim koncie 4 bramki.

Avia jest zasłużonym liderem tabeli, ale ma za sobą już dwie wpadki w postaci porażek z Wisłoką i ostatnio Świdniczanką. Szczególnie bolą przegrane derby, gdyż w przypadku wygranej Avia odskoczyłaby Wieczystej na 6 punktów.

Dziś z pewnością czeka nas ciekawe spotkanie, być może na miarę II ligi. Na trybunach również powinna panować świetna atmosfera. Napiszcie w komentarzu kto ma większe szanse na wygraną!

Notowania bukmacherów:

Siarka 46,72%, remis 27,77%, Avia 33,33%

Tyle dni czeka Siarka na zwycięstwo z Avią

Jak będzie dziś?

fot. Siarka Tarnobrzeg

1070

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *